İade ve İptal Hakkı
Mekanito.com firmamız müşterilerine online olarak Google Ads Hesabı satışını gerçekleştirir. Tüm işlemler online olarak yapılır.

Sitemizde bulunan ürünleri satın almak istediğinizde kaydolarak hesap açmanız gerekir. Hesabın açılmasının sonrasında yapılan bakiye yükleme işlemi ile sitede bulunan ürünlerden istediklerinizi pratik şekilde alabilirsiniz. Sitemizden satın aldığınız ürünler anında hesabınıza tanımlanır. Ürünlerde online olması ile hesabınıza yüklenmesinde gecikme ya da teslim edilmeme gibi bir durum söz konusu olmaz.

Tüm ürünlerin satışı sırasında iade ve iptal hakkı kanunlar tarafından düzenlenir. Tüketiciyi koruma kanunu kapsamında firmamız tüm işlemlerini müşterilerinin kanuni haklarını koruyacak şekilde yapmaktadır. Mekanito.com sitemizde hesap açarak bakiye yükleyen kişiler ürünleri satın alırken aydınlatma metinleri ile bilgilendirilirler. Bu şekilde alışveriş yaparken haklarının neler olduğu konusunda bilgi sahibi olmaları da mümkün olur.

Cayma, İptal ve İade Şartları
Sitemizde kullanıcıların bakiye yükleme işlemleri belli kurallar dahilinde gerçekleşir. Yüklenen ve satın alım işleminden arta kalan bakiyenin iadesi söz konusu olamaz.

Satılan ürünlerin fiziksel bir varlıkları bulunmaz. Bundan dolayı alınan ürünlerin iade edilmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Sitemizde bulunan ürünleri beğendiğinizde ve satın alma işlemini yaptığınızda bu işlemin geri dönüşü olmamaktadır. Hesabınıza gönderilen Ads Hesap bilgileri size verildikten sonra geri iadesi olmaz.

Almış olduğunuz ürünlerde bir eksiklik, yanlış olması halinde müşteri hizmetleri bölümü ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri bölümünde eksiklik ya da yapılmış yanlışlık olması halinde bununla ilgili düzeltme yapılır. Cayma, iptal ve iade ile ilgili şu noktalara dikkat edilmesi gerekir:

Ürünü satın almadan önce sunulan ön bilgilendirme ve mesafeli satış sözleşmesini okumalısınız
Tüketiciler satın aldıkları ürünle ilgili tüketiciyi koruma kanunu kapsamında haklara sahiptirler
Satın alınan ürün en fazla 30 gün içinde teslim edilir. Bu süre içinde teslim edilmeyen ürünlerin iadesi yapılabilir
Satın alınan ürünün satışının imkansızlaşması halinde yapılan ödeme geri iade edilir.
Satın Alınan Ürünün Bedelinin Ödenmediği Durumlar
Online alışveriş yapılmasını düzenleyen kurallara göre alıcının satın alınan ürünün bedelini ödenmediği durumlar olduğunda ürünün teslimi yapılmaz. Bunun yanında sitemizde bunun gibi durumların yaşanması mümkün değildir. Müşteri hesabına bakiye yükledikten sonra ürünleri satın alır. Satın almak istediği ürünün bedelini karşılayacak kadar bakiyesi olmadığı durumlarda ise ürünün teslimi gerçekleştirilmez. Müşteriden eksik kalan bakiyeyi yüklemesi istenir. Müşterinin eksik kalan bakiyeyi yüklemesi ile birlikte satın aldığı ürünün teslimi gerçekleştirilir.

Öngörülemeyen sebepler ile satın alınan ürünün teslimi yapılamadığında bu konuda müşteriye bilgi verilir. Teslimin yapılacağı tarihle ilgili bilgilendirme yapılır. Bakiyesi geri yüklenmez ve almış olduğu ürünün teslimi belirtilen süre içinde tamamlanır. Alıcının cayma hakkı sitemizde bulunan ürünlerle ilgili olarak kullanılması mümkün değildir. Fiziksel varlığı olmayan ürünün teslim alınarak hesabına yüklenmesinin ardından açılmış ve kullanılmış kabul edilir. Ürünün geri alınması ve tekrar satışının yapılması fiziksel varlığı olmadığından mümkün değildir.

Cayma Hakkının Kullanılmasını Önleyen Nedenler
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ürün alışveriş alışkanlıkları gibi ürün çeşitliliğinin de arttığı görülmektedir. Fiziksel varlığı olmayan ve online olarak kişiye özel düzenlenen ürünlerin satın alınmasının ardından iadesi mümkün olmaz. Sitemizde yer alan ürünlerin satın alınması ile birlikte teslimi anında ya da en fazla birkaç dakika içinde gerçekleşir. Bu şekilde ürünün teslim edilmemesinden dolayı cayma hakkının olması mümkün değildir. Ürünler hesabınıza tanımlandığında kullanılmaya başlanır. Kullanılmış olan ürünler de fiziki varlığı olmadığından hesaba tanımlanmasının ardından açılmış kabul edilir. Bundan dolayı da iade edilmez ya da alıcının cayma hakkı ortaya çıkmaz. Sitemizde bulunan ürünlerin fiziksel varlığının olmaması cayma hakkının kullanılmasını önleyen nedenler arasında yer alırlar.

Ürün satın aldığınızda bakiyenizin miktarı azalır. Bakiyenizin burada bulunan ürünleri almaya yetmeyecek şekilde azalması halinde tekrar yükleme yapabilirsiniz.

Ödeme İşlemleri

Kredi kartı ya Banka kartı ile yapılan ödemeler anında site hesabınıza bakiye olarak yüklenir

Satın Alma İşlemleri
Site hesabınızda yeterli bakiye olması halinde satışı yapılan ürünleri 7/24 satın alabilirsiniz. Her ürün tek olarak hazırlanır ve satın alınmasının ardından ise sitede ürünler arasından kaldırılır. Aynı paket içeriğinin ya da ürünün birden çok kişiye satışının yapılması mümkün değildir. 

Sitemizde bulunan Ads  hesaplarından birini satın aldığınızda bunu sadece sizin kullanacağınızdan emin olmanız sağlanır. Satın almanızın ardından yapacağınız kontrolde de görebileceğiniz gibi hemen ürünler arasından kaldırılır. Satın almanın ardından hesabın bilgileri sitemizde bulunan profilinize yüklenir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Hesabınızın şifresini değiştirebilir ve bu şekilde kendinizi daha fazla güvende hissedebilirsiniz. Hesap satın aldığınızda bunların sizin için özel olarak oluşturulduğundan emin olabilirsiniz. 

Satın Alınan Ürünlerin Teslimi
Firmamızın online olarak satışını gerçekleştirdiği ürünlerin fiziksel varlıkları yoktur. Bundan dolayı ürünlerin bir kutu içinde ve kullanma kılavuzu ve garanti belgesi ile adresinize gönderilmesi söz konusu değildir. Fiziksel varlığı olmayan ürünlerimizi satın aldığınızda kargo beklemenize gerek bulunmaz. Satın alınan ürünün teslimi anında yapılır ve ödemeniz site bakiyenizden düşer. Siz de hesabınıza girdiğinizde bakiyenizin ne kadar kaldığını kolayca görebilirsiniz.  

Özel oalrak üretilen hesaplar satın alındığında bir kişi tarafından kullanılabilir. Firmamız güvenilir olmaya önem verir. Gmail ve Proxyler kişiye özeldir. Bu hesapların birden çok kişiye satışının yapılması mümkün olmaz. Hesabı satın aldığınız anda sitemizdeki listeden anında silinir. Böylece diğer bir kişiye tekrar satılması konusunda endişe edilmesine gerek bulunmaz.  Bilinmesi gereken alınan hesapların iadesinin olmadığıdır.

Anasayfa Kategoriler 0 Favoriler Profilim
Kategoriler
Favoriler
Loading...